Spotkanie z Mikołajem

Drodzy rodzice !

W dniu 17.12.2020r. zapraszamy  wszystkie przedszkolaki na spotkanie z Mikołajem.

mikołaj

Szkoła do hymnu

Drodzy Rodzice,

Nasze przedszkole po raz kolejny bierze udział w akcji MEN "Szkoła do hymnu" i odśpiewania  "Mazurka Dąbrowskiego" we wtorek, 10 listopada o godz. 11.11. więcej informacji poniżej:

Szkoła do hymnu 2020 – odśpiewaj hymn narodowy we wtorek, 10 listopada o godz. 11:11

Zapraszamy wszystkie szkoły, przedszkola i placówki oświatowe, a także placówki polonijne do udziału w kolejnej edycji akcji MEN „Szkoła do hymnu” i odśpiewania „Mazurka Dąbrowskiego” we wtorek, 10 listopada o godz. 11:11. W tym roku ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii proponujemy wspólne śpiewanie w danej klasie lub grupie (dla tych, którzy będą tego dnia w szkole) lub połączenie się za pomocą komunikatorów i zaśpiewanie hymnu on-line.

Drodzy rodzice,

Nasze przedszkole już po raz kolejny będzie brało  udział w  akcji "Szkoła pamięta", której  celem  jest zwrócenie uwagi dzieci na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu, społeczności. Inicjatywa jest realizowana w okresie, w którym w sposób szczególny wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii – tej ogólnonarodowej i lokalnej.

szkolapamietagrafika

Pola Nadziei

W dniu 23.10.2020r. nasze przedszkolaki brały udział w akcji charytatywnej "Pola Nadziei" sadząc w ogrodzie przedszkolnym cebulki żonkili.

pola nadziei