Narodowy Program Czytelnictwa 2.0

Otrzymaliśmy wsparcie w ramach NPRCz 2.0 na lata 2021-2025

Obraz1Z ogromną radością informujemy, że w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021–2025, nasze przedszkole w roku 2022 znalazło się w gronie placówek, które otrzymały wsparcie finansowe przeznaczone na zakup nowości wydawniczych i realizację działań promujących czytelnictwo. Dzięki temu przedszkolny księgozbiór oraz kąciki czytelnicze we wszystkich grupach wiekowych wzbogaciły się o nowe pozycje książkowe

Przedszkolna biblioteka została wzbogacona o około 230 pozycji wydawniczych, z kręgu literatury dziecięcej między innymi o tematyce ekologicznej, a także o bajki terapeutyczne wprowadzające dzieci w świat emocji.

W nowym roku szkolnym czeka nas wiele atrakcji i przedsięwzięć dzięki którym nasi wychowankowie będą mogli rozwijać swoje zainteresowania czytelnicze.

Antysmogowa uchwała

OGŁOSZNIE O ZMIANIE PRZEPISÓW UCHWAŁY ANTYSMOGOWEJ DLA MAZOWSZA

PILNE - informacja Dyrektora

UWAGA RODZICE!

DOTYCZY RODZICÓW, KTÓRYCH DZIECI ZOSTAŁY PRZYJĘTE NA DYŻUR WAKACYJNY

Dyżur wakacyjny Przedszkola nr 235 "Tęczowe Przedszkole" w Warszawie przy ul. Chroszczewskiej 3/5 w okresie od 25 lipca do 12 sierpnia 2022r. odbędzie się w Przedszkolu nr 220 przy ul. Walewskiej 7 w Warszawie.

Zebranie informacyjne dla rodziców przyszłych przedszkolaków

Drodzy rodzice,

Zebranie informacyjne dla rodziców dzieci, które w nowym roku szkolnym 2022/2023 po raz pierwszy będą uczęszczały do naszego  przedszkola odbędzie się w dniu 14.06.2022r. o godz.16.30. Prosimy o nie przyprowadzanie dzieci na zebranie.