Przedszkole oferuje dzieciom trzy posiłki dziennie – śniadanie, obiad i podwieczorek.

PONIEDZIAŁEK 13 MAJ 2024r.

ŚNIADANIE:  Płatki ryżowe na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, szynka wiejska, pomidor, szczypior, owoc.

OBIAD:  Krupnik, łazanki z kapustą i mięsem, herbata miętowa.

PODWIECZOREK:  Bułka paryska z masłem, serek waniliowy, owoc.

WTOREK 14 MAJ 2024r.

ŚNIADANIE:  Płatki kukurydziane na mleku, pieczywo razowe z masłem, pasta z sera białego z papryką i szczypiorem, owoc.

OBIAD:  Zupa pieczarkowa, kociołek z kurczaka z warzywami, ryż brązowy, sałata lodowa z sosem winegret, kompot wieloowocowy.

PODWIECZOREK:  Drożdżówka, owoc, herbata wiśniowa.

ŚRODA 15  MAJ 2024r.

ŚNIADANIE:  Kawa zbożowa, pieczywo mieszane z masłem, (sałata, jajka, ser biały, kiełbasa żywiecka podsuszana, pomidor, szczypior ogórek zielony, papryka)-Dzieci samodzielnie przygotowują kanapki.

OBIAD:  Zupa ogórkowa, naleśniki z serem i śmietaną, surówka z marchwi i jabłka, sok tłoczony owocowo-warzywny.

PODWIECZOREK:  Kajzerka z masłem, parówka, owoc, herbata z cytryną.

CZWARTEK 16 MAJ 2024r.

ŚNIADANIE:  Płatki owsiane na mleku ,pieczywo mieszane z masłem, sałata, ser żółty, rzodkiewka, szczypior, owoc.

OBIAD:  Barszcz biały, schab pieczony, ziemniaki młode z koperkiem, buraczki, woda z miodem i cytryną.

PODWIECZOREK:  Kasza kuskus z malinami.

PIĄTEK 17 MAJ 2024r.

ŚNIADANIE:  Zacierki na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, polędwica sopocka, ogórek zielony, szczypior, owoc.

OBIAD: Zupa z soczewicy, kotlet z ryby, ziemniaki z natką, szpinak, sałatka z pomidorów z cebulką, kompot wieloowocowy.

1. Zboża zawierające gluten (tj. pszenica, żyto, jęczmień, owies,) produkty pochodne