PONIEDZIAŁEK 8 LIPIEC 2024r.

ŚNIADANIE:  Płatki jęczmienne na mleku, pieczywo mieszane z masłem, szynka śniadaniowa ogórek zielony, szczypior, owoc.

OBIAD:  Zupa  z soczewicy, spaghetti, sałata losowa z sosem winegret, kompot wieloowocowy.

PODWIECZOREK:  Racuchy z jabłkiem, owoc, herbata wieloowocowa.

WTOREK 9 LIPIEC 2024r.

ŚNIADANIE:  Płatki ryżowe na mleku, pieczywo razowe z masłem, pasta z sera białego z papryką i szczypiorem, owoc.

OBIAD:  Zupa  krupnik, kotlet z piersi kurczaka, ziemniaki z koperkiem, marchewka z groszkiem, woda z miodem i cytryną.

ŚRODA10 LIPIEC 2024r.

ŚNIADANIE: Płatki kukurydziane na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, polędwica sopocka, pomidor, szczypior, owoc.

OBIAD:  Zupa jarzynowa, klopsiki z ryby w sosie chrzanowym, ziemniaki z koperkiem, surówka z czerwonej kapusty, sok tłoczony owocowo- warzywny.

PODWIECZOREK:  Kasza jaglana z malinami.

CZWARTEK 11 LIPIEC 2024r.

ŚNIADANIE:  Kasza manna na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, jajko w plasterki, rzodkiewka, szczypior, owoc.

OBIAD: Zupa buraczana, pierogi z mięsem, surówka z pora, bukiet warzyw, kompot wieloowocowy.

PODWIECZOREK:  Jogurt owocowy, bułka paryska z masłem, owoc.

PIĄTEK 12 LIPIEC 2024r.

ŚNIADANIE: Kakao, pieczywo mieszane z masłem, (sałata,  ser biały, ser żółty, kiełbasa żywiecka podsuszana,  pomidor,  roszponka, ogórek zielony, papryka)-Dzieci samodzielnie  przygotowują  kanapki.

OBIAD: Zupa ogórkowa, makaron z truskawkami i śmietaną, herbata miętowa.

PODWIECZOREK:  Bułka musli z masłem, sałata, szynka drobiowa, papryka, owoc, herbata z cytryną.

1. Zboża zawierające gluten (tj. pszenica, żyto, jęczmień, owies,) produkty pochodne