PONIEDZIAŁEK 23 STYCZEŃ 2023r.

ŚNIADANIE: Płatki owsiane na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, szynka gotowana, papryka, owoc.

OBIAD: Zupa z soczewicy, krokiety z ryżu i sera w sosie pomidorowym, sałata z jogurtem, bukiet warzyw, kompot wieloowocowy.

PODWIECZOREK:  Kajzerka z masłem, parówka owoc, herbata z cytryną.

WTOREK 24 STYCZEŃ 2023r.

ŚNIADANIE: Płatki jęczmienne na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, jajko w plasterki, rzodkiewka, szczypior, owoc.

OBIAD: Zupa zacierkowa, klopsiki w sosie warzywnym, ziemniaki z natką, sałatka z ogórków kwaszonych z cebulką, woda z miodem i cytryną.

ŚRODA 25 STYCZEŃ 2023r.

ŚNIADANIE: Kawa zbożowa na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, polędwica sopocka, ogórek zielony, szczypior, owoc.

OBIAD: Zupa  pomidorowa z makaronem, kotlet schabowy, ziemniaki z koperkiem, buraczki, sok warzywno-owocowy.

PODWIECZOREK: Pączek, owoc, herbata z owoców leśnych.

CZWARTEK 26 STYCZEŃ 2023r.

ŚNIADANIE: Płatki ryżowe na mleku, pieczywo razowe z masłem, pasta z sera białego z papryką i szczypiorem, owoc.

OBIAD: Zupa krem z marchwi, gulasz z indyka, kasza gryczana, surówka z czerwonej kapusty, herbata miętowa.

PODWIECZOREK:  Pizza, owoc, herbata z cytryną.

PIĄTEK 27 STYCZEŃ 2023r.

ŚNIADANIE: : Kakao, pieczywo mieszane z masłem, (sałata, kiełbasa żywiecka podsuszana,  ser żółty, jajka pomidor,  ogórek zielony,  papryka, roszponka)- Dzieci samodzielnie przygotowują kanapki.

OBIAD: Zupa ogórkowa, ryba pieczona, makaron razowy z brokułami, sałatka z pomidorów ze szczypiorem, kompot wieloowocowy.

PODWIECZOREK:  Jogurt grecki, płatki musli, owoc, bułka wrocławska z masłem.

1. Zboża zawierające gluten (tj. pszenica, żyto, jęczmień, owies,) produkty pochodne