PONIEDZIAŁEK 30 STYCZEŃ 2023r.

ŚNIADANIE: Płatki jaglane na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, szynka gotowana, rzodkiewka, szczypior, owoc.

OBIAD: Zupa ryżanka, makaron penne z kurczakiem i szpinakiem, surówka z marchwi z chrzanem, woda z miodem i cytryną.

.

WTOREK 30 STYCZEŃ 2023r.

ŚNIADANIE: Kakao, pieczywo mieszane z masłem, , (sałata, kiełbasa krakowska podsuszana,  ser żółty, jajka, pomidor,  ogórek zielony,  papryka, roszponka)- Dzieci samodzielnie przygotowują kanapki.

OBIAD: Zupa szczawiowa, naleśniki z serem i śmietaną, owoc, herbata miętowa.

PODWIECZOREK:  Bułka musli z masłem, sałata, polędwica, pomidor, szczypior, owoc, herbata z cytryną.

ŚRODA 1 LUTY 2023r.

ŚNIADANIE: Kawa zbożowa na mleku, pieczywo razowe z masłem, pasta z makreli z ogórkiem kwaszonym i szczypiorem, owoc.

OBIAD: Barszcz czerwony, krakersy, pierogi z mięsem, bukiet warzyw, sok tłoczony owocowo-warzywny.

PODWIECZOREK: Jogurt owocowy, bułka paryska z masłem, owoc.

CZWARTEK 2 LUTY 2023r.

ŚNIADANIE: Płatki owsiane na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, ser żółty, papryka, owoc.

OBIAD: Zupa owocowa, klopsiki cielęce w sosie koperkowym, kasza jęczmienna, sałata  z jogurtem, kompot wieloowocowy.

PODWIECZOREK:   Ciasto marchewkowe, owoc, herbata z żurawiną.

PIĄTEK 3 LUYT 2023r.

ŚNIADANIE: : Płatki ryżowe na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, filet z indyka, ogórek zielony, szczypior, owoc.

OBIAD: Zupa krem z groszku, groszek ptysiowy, ryba, ziemniaki z koperkiem, surówka z kapusty pekińskiej, kompot wieloowocowy.

PODWIECZOREK:  Kasza kuskus z truskawkami, owoc.

1. Zboża zawierające gluten (tj. pszenica, żyto, jęczmień, owies,) produkty pochodne