Szanowni Państwo,

informuję, że na stronie internetowej przedszkola w zakładce Aktualności - Koronawirus dziś została umieszczona:

1)instrukcja bezpieczeństwa w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce oraz procedura postępowania na wypadek zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID -19 w Przedszkolu 235 "Tęczowe Przedszkole"

2) oświadczenia dla rodziców

3) informacja dla rodzica

4) procedura organizacji opieki w przedszkolach prowadzonych przez m.st. Warszawę,

5) procedura postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia u pracownika/rodzica/opiekuna prawnego dziecka uczęszczającego do przedszkola prowadzonej przez m.st. Warszawa,

6) procedura postępowania prewencyjnego pracowników oraz rodziców/ opiekunów prawnych dzieci uczęszczających do przedszkola,

Jednocześnie w związku z koniecznością zaplanowania pracy przedszkola w kolejnych tygodniach po wznowieniu działalności, przesyłam ankietę w załączniku , w której rodzice zadeklarują, czy i od kiedy chcą skorzystać z zajęć opiekuńczych. Proszę o przesłanie informacji do wszystkich rodziców w grupach z terminem odesłania ankiety przez rodziców na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 19.05.2020 roku do godz. 11.00. Ankieta zostanie umieszczona na stronie internetowej przedszkola w zakładce Aktualności.

Z poważaniem

Teresa Janek