PONIEDZIAŁEK  21 PADZIERNIKA 2019r.

ŚNIADANIE:  Kasza manna na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, szynka wiejska, pomidor, szczypior, owoc.

OBIAD:  Zupa z soczewicy, naleśniki z serem i śmietaną, sałatka owocowa, herbata miętowa.

PODWIECZOREK: Kajzerka z masłem, sałata, filet z indyka, ogórek zielony, szczypior, herbata z cytryną.

WTOREK  22 PAŹDZIERNIKA 2019r.

ŚNIADANIE:  Płatki owsiane, pieczywo razowe z masłem, pasta z jajka ze szczypiorem, owoc.

OBIAD:  Zupa łazankowa, gołąbki w sosie pomidorowym, ziemniaki z koperkiem, ogórek kwaszony, kompot wieloowocowy.

PODWIECZOREK: Budyń, mus z malin, owoc, biszkopty.

ŚRODA 23 PAŹDZIERNIKA 2019r.

ŚNIADANIE:   Płatki ryżowe na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, ser żółty, papryka, owoc.

OBIAD:  Barszcz ukraiński, pierogi z mięsem, surówka z kapusty pekińskiej, bukiet warzyw, woda z cytryną.

PODWIECZOREK:  Szarlotka własnego wypieku, herbata z owoców leśnych.

CZWARTEK 24 PAŹDZIERNIKA 2019r.

ŚNIADANIE:  Zacierki na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, polędwica sopocka, rzodkiewka, szczypior, owoc.

OBIAD:  Zupa krem z marchwi, kotlet schabowy, ziemniaki z natką, mizeria, fasolka szparagowa, sok tłoczony z owoców.

PODWIECZOREK: Jogurt naturalny, płatki musli, owoc, bułka paryska z masłem.

PIĄTEK 25 PAŹDZIERNIKA 2019r.

ŚNIADANIE:  Kakao, pieczywo mieszane z masłem, (sałata, kiełbasa żywiecka podsuszana, ser żółty, jajka, ser biały pomidor, ogórek zielony,  papryka,  roszponka)-Dzieci samodzielnie dekorują kanapki.

OBIAD:  Zupa pomidorowa z ryżem, ryba pieczona, makaron razowy z brokułami, sałatka wielowarzywna, kompot wieloowocowy.

PODWIECZOREK: Kasza jaglana z truskawkami, herbata z dzikiej róży.

1. Zboża zawierające gluten (tj.pszenica,żyto,jęczmień,owies,) produkty pochodne