PONIEDZIAŁEK 24 STYCZEŃ 2022r.

ŚNIADANIE: Płatki owsiane na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata szynka gotowana, ogórek zielony, szczypior, owoc.

OBIAD: Zupa jarzynowa, makaron z białym serem, sałatka owocowa, herbata miętowa.

PODWIECZOREK: Bułka wrocławska z masłem, sałata, kiełbasa żywiecka podsuszana, pomidor, szczypior, herbata z cytryną.

WTOREK 25 STYCZEŃ 2022r.

ŚNIADANIE: Kakao, pieczywo mieszane z masłem, sałata, polędwica, ser żółty, ser biały, jajko, pomidor, ogórek zielony, papryka-Dzieci samodzielnie szykują kanapki.

OBIAD: Zupa koperkowa, gołąbki w sosie pomidorowym, ziemniaki z natką sałatka z ogórków kwaszonych i cebulki, kompot wieloowocowy.

ŚRODA 26 STYCZEŃ 2022r.

ŚNIADANIE: Kawa zbożowa na mleku, pieczywo razowe z masłem, pasta z makreli z ogórkiem kwaszonym i szczypiorem, owoc.

OBIAD: Zupa fasolowa, pierś pieczona z kurczaka w sosie słodko-kwaśnym, ryż brązowy, sałata lodowa z sosem winegret, sok.

PODWIECZOREK: Ciasto, owoc, herbata z dzikiej róży.

CZWARTEK 27 STYCZEŃ 2022r.

ŚNIADANIE: Zacierki na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, jajko w plasterki, rzodkiewka, szczypior, owoc.

OBIAD: Barszcz czerwony, naleśniki z mięsem, surówka z kapusty kwaszonej, woda z miodem i cytryną.

PODWIECZOREK: Serek waniliowy, bułka paryska z masłem, owoc.

PIĄTEK 28 STYCZEŃ 2021r.

ŚNIADANIE: Płatki jęczmienne na mleku, pieczywo mieszane z masłem,  sałata, filet z indyka, papryka, owoc.

OBIAD: Zupa łazankowa, ryba pieczona, ziemniaki z koperkiem, surówka z marchwi i chrzanu, brokuły, kompot wieloowocowy.

PODWIECZOREK: Kasza jaglana z truskawkami, owoc, herbata malinowa.

1. Zboża zawierające gluten (tj. pszenica, żyto, jęczmień, owies,) produkty pochodne