PONIEDZIAŁEK  20 STYCZEŃ 2020r

ŚNIADANIE:  Kawa zbożowa na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, szynka śniadaniowa , rzodkiewka, szczypior, owoc.

OBIAD:  Zupa łazankowa, mięso w jarzynach, ziemniaki z koperkiem, ogórek kwaszony, kompot wieloowocowy.

PODWIECZOREK: Budyń, mus z malin, owoc, biszkopty.

WTOREK 21 STYCZEŃ 2020r.

ŚNIADANIE:  Mleko, pieczywo razowe z masłem, pasta z sera białego z papryką i szczypiorem, owoc.

OBIAD:  Zupa krupnik, fasolka po bretońsku z mięsem, woda z miodem i cytryną.

PODWIECZOREK: Szarlotka własnego wypieku, herbata z owoców leśnych.

ŚRODA 22 STYCZEŃ 2020r.

ŚNIADANIE:  Kasza manna na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, polędwica, pomidor, szczypior, owoc.

OBIAD:  Zupa kalafiorowa, makaron z białym serem, surówka z marchwi i jabłka, herbata miętowa.

PODWIECZOREK: Bułka kukurydziana z masłem, sałata,  szynka z piersi kurczaka, ogórek zielony, szczypior, owoc, herbata z  cytryną.

CZWARTEK 23 STYCZEŃ 2020r.

ŚNIADANIE:   Kakao, pieczywo mieszane z masłem, (sałata, pomidor, ogórek zielony, papryka, roszponka, kiełbasa krakowska podsuszana, ser żółty,  ser biały, jajka).

OBIAD:  Zupa krem z cebuli, kotlet schabowy, ziemniaki z natką, kapusta gotowana, kompot wieloowocowy.

PODWIECZOREK: Kasza kuskus z wiśniami.

PIĄTEK 24 STYCZEŃ 2020r.

ŚNIADANIE:  Płatki ryżowe na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, jajko w plasterki, rzodkiewka, szczypior, owoc.

OBIAD:  Zupa pomidorowa z makaronem, pulpet z ryby w sosie koperkowym, kasza gryczana, szpinak, sałatka wielowarzywna, sok tłoczony z owoców.

PODWIECZOREK: Jogurt naturalny, mus bananowy , bułka paryska z masłem.

1. Zboża zawierające gluten (tj.pszenica,żyto,jęczmień,owies,) produkty pochodne