PONIEDZIAŁEK 10 MAJ 2021r.

ŚNIADANIE:  Płatki jęczmienne na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, szynka śniadaniowa, papryka, owoc.

OBIAD:    Zupa  szczawiowa, naleśniki z serem i śmietaną, surówka z marchwi i jabłka, kompot wieloowocowy.

PODWIECZOREK: Bułka wrocławska z masłem, sałata, pasztet pieczony, ogórek kwaszony, owoc, herbata z cytryną.

WTOREK  11 MAJ2021r.

ŚNIADANIE:  Kasza manna na mleku, pieczywo razowe z masłem, pasta z sera białego z papryką i szczypiorem, owoc.

OBIAD:    Zupa  koperkowa, gulasz z indyka, kopytka, surówka z młodej kapusty, woda z miodem i cytryną.

PODWIECZOREK: Ciasto, owoc, herbata z owoców leśnych.

ŚRODA  12 MAJ  2021r.

ŚNIADANIE:   Kakao, pieczywo mieszane z masłem, (sałata, pomidor, ogórek zielony, papryka roszponka, kiełbasa krakowska podsuszana, ser żółty, jajka)-Dzieci samodzielnie dekorują kanapki.

OBIAD:    Zupa  pomidorowa z makaronem, kotlet mielony, ziemniaki z koperkiem, buraczki, kompot wieloowocowy.

CZWARTEK 13 MAJ 2021r.

ŚNIADANIE: Płatki jaglane na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, polędwica, rzodkiewka,  szczypior, owoc.

OBIAD:    Zupa zalewajka, pierogi z mięsem, bukiet warzyw, sałata lodowa z sosem winegret, herbata miętowa.

PODWIECZOREK: Jogurt grecki, bułka paryska z masłem, owoc, mus brzoskwiniowy.

PIĄTEK 14 MAJ 2020r.

ŚNIADANIE: Płatki ryżowe na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, schab pieczony, pomidor, szczypior, owoc.

OBIAD:    Zupa  fasolowa, ryba pieczona, makaron razowy z brokułami, marchew mini, sok.

PODWIECZOREK: Chałka z masłem, mleko, owoc.

1. Zboża zawierające gluten (tj. pszenica, żyto, jęczmień, owies,) produkty pochodne