PONIEDZIAŁEK 19 LUTY 2024r.

ŚNIADANIE: Płatki jęczmienne na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, szynka gotowana, pomidor, szczypior, owoc.

OBIAD:  Rosół, potrawka z kurczaka, ryż, sałata z jogurtem, kompot wieloowocowy.

WTOREK 20 LUTY 2024r.

ŚNIADANIE: Kakao, pieczywo mieszane z masłem, sałata, kiełbasa lisiecka, ser żółty, ser biały,  jajka, pomidor, ogórek zielony,  papryka-Dzieci samodzielnie przygotowują kanapki.

OBIAD:  Zupa krupnik, mięso z jarzynami, ziemniaki z koperkiem, sałatka z ogórków kwaszonych z cebulką, herbata miętowa.

PODWIECZOREK:  Bułka wrocławska z masłem, jogurt owocowy, owoc.

ŚRODA 21 LUTY 2024r.

ŚNIADANIE: Kawa zbożowa na mleku, pieczywo razowe z masłem, pasta z makreli z ogórkiem kwaszonym i szczypiorem, owoc.

OBIAD:  Zupa  szczawiowa, makaron razowy z białym serem, surówka z marchwi i jabłka, sok tłoczony owocowo- warzywny.

PODWIECZOREK:  Kajzerka z masłem, sałata, pasztet mięsny, papryka, owoc, herbata z cytryną.

CZWARTEK 22 LUTY 2024r.

ŚNIADANIE:  Makaron gwiazdeczki na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, schab pieczony, ogórek zielony, szczypior, owoc.

OBIAD: Zupa z soczewicy, klopsiki wieprzowe w sosie koperkowy, kasza jęczmienna, buraczki z chrzanem, woda z miodem i cytryną.

PODWIECZOREK:  Ciasto marchewkowe, owoc, herbata malinowa.

PIĄTEK 23 LUTY 2024r.

ŚNIADANIE: Zacierki na mleku, pieczywo mieszane  z masłem, sałata, ser żółty, rzodkiewka, szczypior, owoc.

OBIAD: Zupa pieczarkowa, ryba pieczona, ziemniaki z natką, surówka z białej kapusty, kompot wieloowocowy.

PODWIECZOREK:  Chałka z masłem, owoc, mleko

1. Zboża zawierające gluten (tj. pszenica, żyto, jęczmień, owies,) produkty pochodne