PONIEDZIAŁEK  6 LIPCA 2020r

ŚNIADANIE:  Kasza manna na mleku, chleb razowy z masłem, pasta z jajka, owoc.

OBIAD:  Zupa z soczewicy. Spagetti, sałata lodowa w sosie winegret, woda z cytryną.

PODWIECZOREK: Kisiel, ciastko, owoc.

WTOREK  7 LIPCA 2020r.

ŚNIADANIE:  Płatki jęczmienne na mleku, chleb kanapkowy, masło, sałata, szynka, rzodkiewka, owoc.

OBIAD:  Zupa szczawiowa, naleśniki z serem, mus śmietanowy, polewa owocowa, sałatka owocowa, herbata miętową.

PODWIECZOREK: Bułka musli, masło, sałata, pasztet drobiowy, ogórek kwaszony, herbata owocowa, owoc.

ŚRODA 8 LIPCA 2020r.

ŚNIADANIE:  Kawa na mleku, chleb razowy, masło, pasta z makreli, ogórek kwaszony, szczypior, owoc.

OBIAD:  Zupa ryżanka, kotlet z piersi kurczaka, ziemniaki z koperkiem, marchewka z groszkiem, kompot wieloowocowy.

PODWIECZOREK: Jogurt, musli bułka z masłem, owoc.

CZWARTEK 9 LIPCA 2020r.

ŚNIADANIE: Kakao, pieczywo mieszane z masłem, (sałata, pomidor, ogórek zielony, papryka, roszponka, kiełbasa krakowska podsuszana, ser żółty,  ser biały, jajka). - Dzieci samodzielnie robią kanapki.

OBIAD:  Zalewajka, fasolka z mięsem, banan, sok.

PODWIECZOREK: Szarlotka, herbata z cytryną.

PIĄTEK 10 LIPCA 2020r.

ŚNIADANIE: Płatki jaglane na mleku, chleb z masłem, sałata, ser żółty, papryka, owoc.

OBIAD:  Zupa kapuśniak, pulpeciki z ryby, sos chrzanowy, kasza jęczmienna, szpinak, pomidor, kompot wieloowocowy.

PODWIECZOREK: Makaron kokardki,mus jagodowy, owoc.

1. Zboża zawierające gluten (tj.pszenica,żyto,jęczmień,owies,) produkty pochodne