PONIEDZIAŁEK 22 LUTY 2021r.

ŚNIADANIE:   Płatki jaglane na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, ser żółty, papryka, owoc.

OBIAD:    Zupa koperkowa, gulasz z indyka, makaron, surówka z czerwonej kapusty, kompot wieloowocowy.

WTOREK 23 LUTY2021r.

ŚNIADANIE:   : Kasza manna na mleku, pieczywo razowe z masłem, pasta z sera białego z papryką i szczypiorem, owoc.

OBIAD:    Zupa  grochowa, pierogi z mięsem, surówka wiosenna, brukselka, woda z miodem i cytryną.

PODWIECZOREK: Ciasto, owoc, herbata z owoców leśnych.

ŚRODA  24 LUTY  2021r.

ŚNIADANIE:  Płatki owsiane na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, szynka wiejska, ogórek zielony, szczypior, owoc.

OBIAD:    Zupa cebulowa, krokiety z ryżu i sera żółtego w sosie pomidorowym, surówka z kapusty pekińskiej, bukiet warzyw, herbata miętowa.

PODWIECZOREK: Bułka musli z masłem, sałata, polędwica drobiowa, pomidor, szczypior, owoc, herbata z cytryną.

CZWARTEK 25 LUTY 2021r.

ŚNIADANIE:   Płatki jęczmienne na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, kiełbasa krakowska, ogórek kwaszony, owoc.

OBIAD:    Barszcz biały, schab pieczony, ziemniaki z koperkiem, buraczki, surówka z białej rzodkwi z pestkami słonecznika, sok.

PODWIECZOREK: Racuchy z jabłkiem, owoc, herbata  z dzikiej róży.

PIĄTEK  26 LUTY 2020r.

ŚNIADANIE:   Kakao, pieczywo mieszane z masłem, sałata, ser żółty, ser biały, pomidor, ogórek  zielony, rzodkiewka, papryka –dzieci samodzielnie dekorują  kanapki.

OBIAD:    Zupa kapuśniak, ryba pieczona, makaron razowy z brokułami,   surówka z marchwi z chrzanem, kompot wieloowocowy.

PODWIECZOREK: Kasza kuskus z truskawkami, owoc.

1. Zboża zawierające gluten (tj. pszenica, żyto, jęczmień, owies,) produkty pochodne