PONIEDZIAŁEK 28 LISTOPAD 2022r.

ŚNIADANIE: Płatki owsiane na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, szynka śniadaniowa, ogórek zielony, szczypior, owoc.

OBIAD: Zupa grochowa, makaron z truskawkami i  śmietaną, herbata miętowa.

PODWIECZOREK: Kajzerka z masłem, sałata, kiełbasa lisiecka, pomidor, szczypior, owoc, herbata z cytryną.

WTOREK 29 LISTOPAD 2022r.

ŚNIADANIE: Kawa zbożowa na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, jajko w plasterki, rzodkiewka, szczypior, owoc.

OBIAD: Zupa koperkowa, klopsiki wieprzowe z w sosie pomidorowym, kasza gryczana, sałatka z ogórków kwaszonych z cebulką, woda z miodem i cytryną.

PODWIECZOREK:  Chałka z masłem, owoc, mleko.

ŚRODA 30 LISTOPAD 2022r.

ŚNIADANIE: Płatki ryżowe na mleku, pieczywo razowe z masłem, pasta z sera białego z papryką i szczypiorem, owoc.

OBIAD: Kapuśniak, bioderka z kurczaka, ziemniaki z koperkiem, marchewka z groszkiem, sok tłoczony owocowo-warzywny.

CZWARTEK 1 GRUDZIEŃ 2022r.

ŚNIADANIE: Kakao, pieczywo mieszane z masłem, (sałata, polędwica sopocka,  ser żółty, jajka,  pomidor, ogórek zielony,  papryka, roszponka)- dzieci samodzielnie przygotowują kanapki

OBIAD: Zupa zalewajka, fasolka po bretońsku z mięsem, kompot wieloowocowy.

PODWIECZOREK:  Racuchy z jabłkiem, owoc, herbata malinowa.

PIĄTEK 2 GRUDZIEŃ 2022r.

ŚNIADANIE: Makaron gwiazdeczki na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, ser żółty, papryka, owoc.

OBIAD: Zupa ogórkowa, ryba pieczona, ziemniaki z natką, surówka z kapusty pekińskiej, kompot wieloowocowy.

PODWIECZOREK:  Ciasto, owoc, herbata z cytryną.

1. Zboża zawierające gluten (tj. pszenica, żyto, jęczmień, owies,) produkty pochodne