PONIEDZIAŁEK 11 PADZIERNIK 2021r.

ŚNIADANIE:  Płatki jęczmienne na mleku, pieczywo razowe z masłem, pasta z sera białego z papryką i szczypiorem, owoc.

OBIAD:  Rosół z makaronem, potrawka z kurczaka, ryż, sałata z jogurtem, brokuły, kompot wieloowocowy.

WTOREK 12 PAŹDZIERNIK 2021r.

ŚNIADANIE: Kawa zbożowa na mleku, pieczywo mieszane z masłem, pasta z makreli z ogórkiem kwaszonym i szczypiorem, owoc.

OBIAD: Zupa jarzynowa, pierogi z serem i śmietaną, sałatka owocowa, herbata miętowa.

PODWIECZOREK: Bułka musli z masłem, sałata, pasztet pieczony, pomidor, szczypior, herbata z cytryną

ŚRODA 13 PAŹDZIERNIK 2021r.

ŚNIADANIE:  Kakao, pieczywo mieszane z masłem, sałata, ser biały, jajka, kiełbasa lisiecka , pomidor, ogórek zielony, papryka. Dzieci samodzielnie szykują kanapki.

OBIAD:  Zupa zalewajka, fasolka po bretońsku z mięsem, woda z miodem i cytryną.

PODWIECZOREK: Szarlotka własnego wypieku, owoc, herbata z owoców leśnych.

CZWARTEK 14 PAŹDZIERNIK 2021r.

ŚNIADANIE: Kasza manna na mleku, pieczywo mieszane z masłem, jajko w plasterki, rzodkiewka, szczypior, owoc.

OBIAD:  Zupa owocowa, kotlet schabowy, ziemniaki z koperkiem, kapusta gotowana, sok z czarnej porzeczki.

PODWIECZOREK: Pizza własnego wypieku, owoc, herbata z cytryną.

PIĄTEK 8 PAŹDZIERNIK 2021r.

ŚNIADANIE:  Makaron gwiazdeczki na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, schab pieczony, ogórek kwaszony, owoc, rzodkiewka, szczypior, owoc.

OBIAD:  Zupa buraczana, ryba pieczona, sos chrzanowo - śmietanowy, kasza gryczana, surówka żydowska, sok jabłkowy.

PODWIECZOREK: Jogurt naturalny, owoc, płatki musli, bułka paryska z masłem.

1. Zboża zawierające gluten (tj. pszenica, żyto, jęczmień, owies,) produkty pochodne