PONIEDZIAŁEK 14 WRZEŚNIA 2020r.

ŚNIADANIE:  Płatki ryżowe na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, szynka śniadaniowa, pomidor, szczypior, owoc.

OBIAD:  Zupa zacierkowa, mięso w jarzynach, ziemniaki z koperkiem, ogórek kwaszony, woda z miodem i cytryną.

PODWIECZOREK: Racuchy z jabłkiem, owoc, herbata z owoców leśnych.

WTOREK 15 WRZEŚNIA 2020r.

ŚNIADANIE:  Kawa zbożowa na mleku, pieczywo razowe z masłem, pasta z makreli z ogórkiem kwaszonym i szczypiorem, owoc.

OBIAD:  Zupa fasolowa, kluski leniwe, sałatka owocowa, herbata miętowa.

PODWIECZOREK: Bułka kukurydziana z masłem, sałata, polędwica, rzodkiewka, szczypior, herbata z cytryną.

ŚRODA 16 WRZEŚNIA 2020r.

ŚNIADANIE:  Kakao, pieczywo mieszane z masłem, (sałata, kiełbasa żywiecka  podsuszana, jajka, ser żółty, papryka, pomidor, ogórek zielony, roszponka)-dzieci samodzielnie dekorują kanapki.

OBIAD:  Zupa ogórkowa, pierś z kurczaka  w sosie słodko-kwaśnym, ryż brązowy, sałata lodowa z sosem winegret, sok tłoczony z owoców.

CZWARTEK 17 WRZEŚNIA 2020r.

ŚNIADANIE:  Makaron gwiazdeczki na mleku, pieczywo razowe z masłem, pasta z sera białego z papryką i szczypiorem, owoc.

OBIAD:  Barszcz czerwony, krokiety z mięsem, surówka z selera z jogurtem, bukiet warzyw, kompot wieloowocowy.

PODWIECZOREK: Kasza jaglana z truskawkami i śmietaną, owoc.

PIĄTEK 18 SIERPNIA 2020r.

ŚNIADANIE:  Płatki owsiane na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, filet z indyka, ogórek zielony, szczypior, owoc.

OBIAD:  Zupa krem z marchwi, kotlet z ryby, ziemniaki z natką, surówka z czerwonej kapusty, kompot wieloowocowy.

PODWIECZOREK:, Ciasto drożdżowe, owoc, mleko.

1. Zboża zawierające gluten (tj.pszenica,żyto,jęczmień,owies,) produkty pochodne