Przedszkole oferuje dzieciom trzy posiłki dziennie – śniadanie, obiad i podwieczorek.

19 - 23.10.2020r.

PONIEDZIAŁEK 19 PAŹDZIERNIKA 2020r.

ŚNIADANIE:  Płatki jaglane na mleku, pieczywo razowe z masłem, pasta z jajka ze szczypiorem, owoc.

OBIAD:  Zupa koperkowa, mięso w jarzynach, ziemniaki z natką, ogórek kwaszony, kompot wieloowocowy.

PODWIECZOREK: Ryż z jabłkami, herbata z owoców leśnych.

WTOREK 20 PAŹDZIERNIK2020r.

ŚNIADANIE:  Płatki jęczmienne na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, szynka wiejska, pomidor, szczypior, owoc.

OBIAD:  Zupa fasolowa, kluski leniwe, sałatka owocowa, herbata miętowa.

PODWIECZOREK: Bułka musli z masłem, sałata, polędwica drobiowa, ogórek zielony, szczypior, herbata z cytryną.

ŚRODA 21 PAŹDZIERNIKA 2020r.

ŚNIADANIE:  Zacierki na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, ser żółty, papryka, owoc.

OBIAD:  Zupa ryżanka, podudzia z kurczaka, ziemniaki z koperkiem, marchewka z groszkiem, sok tłoczony z owoców.

CZWARTEK 22 PAŹDZIERNIKA 2020r.

ŚNIADANIE:  Płatki ryżowe na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, schab pieczony, rzodkiewka, szczypior, owoc.

OBIAD:  Barszcz czerwony, krokiety z mięsem, surówka z kapusty pekińskiej, kalafior, kompot wieloowocowy.

PODWIECZOREK: Jogurt naturalny, mus truskawkowy, bułka paryska z masłem, owoc. owoc, bułka wrocławska z masłem.

PIĄTEK 23 PAŹDZIERNIKA 2020r.

ŚNIADANIE:  Kakao, pieczywo mieszane z masłem, (sałata, kiełbasa  żywiecka podsuszana, jajka, ser  biały, papryka, pomidor ogórek zielony, roszponka)-dzieci samodzielnie dekorują kanapki.

OBIAD:  Zupa ogórkowa, ryba po grecku , ziemniaki z natką, kompot wieloowocowy.

PODWIECZOREK:, Ciasto drożdżowe, owoc, mleko.

1. Zboża zawierające gluten (tj.pszenica,żyto,jęczmień,owies,) produkty pochodne