Przedszkole oferuje dzieciom trzy posiłki dziennie – śniadanie, obiad i podwieczorek.

09 - 13.03.2020r.

PONIEDZIAŁEK  9 MARZEC 2020r

ŚNIADANIE:  Płatki jaglane na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, szynka wiejska, pomidor, owoc.

OBIAD:  Rosół, potrawka z kurczaka, ryż, sałata z jogurtem, kalafior, herbata miętowa.

PODWIECZOREK: Racuchy z jabłkiem, owoc, herbata z owoców leśnych.

WTOREK  10 MARZEC 2020r.

ŚNIADANIE:  Kawa zbożowa na mleku, pieczywo razowe z masłem, pasta z makreli z ogórkiem kwaszonym i szczypiorem, owoc.

OBIAD:  Zupa fasolowa, naleśniki z serem i śmietaną, surówka z marchwi i jabłka, sok tłoczony z owoców.

PODWIECZOREK: Bułka kukurydziana z masłem, sałata, polędwica sopocka, papryka, owoc, herbata z cytryną.

ŚRODA 11 MARZEC 2020r.

ŚNIADANIE:  Płatki owsiane na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata szynka gotowana, rzodkiewka, szczypior, owoc.

OBIAD:  Zupa zacierkowa, gołąbki w się pomidorowym, ziemniaki z koperkiem, ogórek kwaszony, kompot wieloowocowy.

PODWIECZOREK: Kasza kuskus z truskawkami, owoc.

CZWARTEK 12 MARZEC 2020r.

ŚNIADANIE:   Płatki ryżowe na mleku, pieczywo razowe z masłem, pasta z jajka ze szczypiorem, owoc.

OBIAD:  Barszcz biały, schab pieczony, ziemniaki z natką, buraczki, surówka z białej rzodkwi, kompot wieloowocowy.

PIĄTEK 13 MARZEC 2020r.

ŚNIADANIE:  Kakao, pieczywo mieszane z masłem, (sałata, pomidor, ogórek zielony, papryka, roszponka, kiełbasa krakowska podsuszana, ser żółty,  ser biały, jajka, kiełbasa żywiecka podsuszana). - Dzieci samodzielnie robią kanapki.

OBIAD:  Zupa krupnik, ryba pieczona, makaron razowy z brokułami, marchew mini, kompot wieloowocowy.

PODWIECZOREK: Jogurt naturalny, bułka wrocławska z masłem, mus malinowy, owoc.

1. Zboża zawierające gluten (tj.pszenica,żyto,jęczmień,owies,) produkty pochodne