PONIEDZIAŁEK  04 LISTOPADA 2019r.

WTOREK  12 LISTOPADA 2019r.

ŚNIADANIE:  Kasza manna na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, jajko w plasterki, rzodkiewka, szczypior, owoc.

OBIAD:  Zupa kalafiorowa, spaghetti, sałata lodowa z sosem winegret, kompot wieloowocowy.

ŚRODA 13 LISTOPADA 2019r.

ŚNIADANIE:   Płatki jaglane na mleku, pieczywo mieszane z masłem, sałata, szynka gotowana, pomidor, szczypior, owoc.

OBIAD:  Zupa szczawiowa, naleśniki z serem i śmietaną, sałatka owocowa, herbata miętowa.

PODWIECZOREK:  Bułka musli z masłem, sałata, szynka z piersi kurczaka, ogórek zielony, szczypior, owoc, herbata z cytryną.

CZWARTEK 14 LISTOPADA 2019r.

ŚNIADANIE:  Mleko, pieczywo razowe z masłem, pasta z sera białego z papryką i szczypiorem, owoc.

OBIAD:  Zupa krem  z groszku, kotlet schabowy, ziemniaki z koperkiem, kapusta gotowana, woda z miodem i cytryną.

PODWIECZOREK: Ryż z jabłkami, herbata z owoców leśnych.

PIĄTEK 15 LISTOPADA 2019r.

ŚNIADANIE:  Kakao, pieczywo mieszane z masłem, (kiełbasa żywiecka podsuszana, ser żółty, jajka, sałata, pomidor, ogórek zielony, papryka, roszponka)-Dzieci samodzielnie dekorują kanapki.

OBIAD:  Zupa pomidorowa z makaronem, ryba pieczona, sos koperkowy, kasza gryczana, surówka z marchwi z chrzanem, brokuły, sok tłoczony z owoców.

PODWIECZOREK: Jogurt grecki, mus truskawkowy, owoc, bułka paryska z  masłem.

1. Zboża zawierające gluten (tj.pszenica,żyto,jęczmień,owies,) produkty pochodne